APZR
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

APZR a fost infiintata juridic!

In jos

APZR a fost infiintata juridic! Empty APZR a fost infiintata juridic!

Mesaj  Admin Mar Iun 17, 2008 10:00 pm

Dragi forumisti, APZR a trecut de tribunal, va avea de maine (18.06) cod de identificare fiscala si stampila. Doamna Dabagh s-a implicat foarte mult aceste demersuri si iata, suntem constituiti legal.
Ca sa urgentam infiintarea, nu stiu daca am mai spus asta pe forum, membrii fondatori (care trebuiau sa semneze acte, sa scoata caziere fiscale, etc.) am fost mai putini, dar toti membrii au absolut aceleasi drepturi, indiferent de momentul la care adera.
Acum va rog pe toti cei care doriti sa va inscrieti, pe toti cei care mi-ati dat/trimis nume sau tabele colective cu nume, sa reveniti cu o cerere de adeziune la APZR.

Cerere de adeziune la Asociatia Proprietarilor din Zone Rezidentiale

Subsemnatul.....(sau subsemnatii, conform tabel), cu domiciuliul...CNP............................
CI seria.....nr.................doresc sa devin membru al Asociatiei Proprietarilor din Zone Rezidentiale.

Timisoara, data, Numele in clar, semnatura.

Pentru cei care doresc sa adere cu tabel, se semneaza in tabel.

Puteti sa trimiteti atasat cererea scanata la rmilitaru@mec.upt.ro sau pe fax la 0256-488875, cum va este mai usor; putem si sa ne intalnim, sa-mi dati personal cererea.

Pe urma vom face Adunarea Generala si cooptam membrii doritori.

Admin
Admin

Mesaje : 163
Data de înscriere : 18/02/2008

https://apzr.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum